ZDROWIE JEST SMACZNE

Informacje
Zdrowie jest smaczne - to prawda! Chcemy pokazać, że to, co zdrowe może naprawdę podbić serca i żołądki, zwłaszcza najmłodszych. Akcję prowadzimy w szkołach podstawowych gminy Pszczyna
Opis

„Zdrowie jest smaczne” to akcja, w której chcemy uświadamiać dzieci, ich rodziców i dziadków, że żywienie to podstawa naszego zdrowia. Chcemy pokazać, że to, co zdrowe może naprawdę podbić serca i żołądki, zwłaszcza najmłodszych.

 Celem jest pokazanie, że wartościowe, bogate w witaminy i wartości odżywcze produkty, na pierwszy rzut oka nie cieszące się powodzeniem wśród uczniów mogą być podane w taki sposób, że podbiją ich serca i żołądki.

 Organizatorami kampanii są „Gazeta Pszczyńska”, portal infopres.pl oraz  "Poradnia dietetyczna Sylwia Kościelny współpracująca z Kobietowo"”.

 Partnerami kampanii są Urząd Miejski w Pszczynie, Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „Omnibus”.

 Kampania realizowana będzie od kwietnia do września 2013 roku, skierowana jest do szkół podstawowych na terenie gminy Pszczyna.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Zdrowie jest smaczne Sylwia Kościelny , Blogger